اخبار > راه اندازی سامانه پژوهان دانشکده علوم پزشکی اسفراین


  چاپ        ارسال به دوست

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

راه اندازی سامانه پژوهان دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش وب دا ، رئیس اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه سامانه طرح های تحقیقاتی (سامانه پژوهان)  به همت واحد نرم افزار راه اندازی شد گفت : این سامانه در زیر سایت معاونت تحقيقات و فناوري راه اندازی شده و  تمامي اعضای هیات علمی و پژوهشگران باید برای انجام کلیه امور پژوهشی در سامانه مذکور ثبت نام و  نام کاربري و رمز عبور را دریافت کنند.

مهندس عماد علیزاده هدف از ایجاد این سامانه را حذف فرآیند های بروکراسی امور پژوهش، عدم نیاز به حضور فیزیکی اعضای هیات علمی و پژوهشگران برای انجام امور پژوهشی و انجام تمامی فرآیندهای پژوهشی به صورت الکترونیکی عنوان کرد و افزود :  در این سامانه کلیه طرح های تحقیقاتی انجام شده در سامانه پژوهان ثبت و روال گردش کار داوری انجام می شود.

وی گفت : مصوبات شوراهای پژوهشی و کمیته اخلاق و ثبت و بررسی مقالات ارائه و چاپ شده از طریق این سامانه به راحتی قابل انجام است.

رئیس اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : همکاران محترم برای دسترسی به این سایت می توانند به آدرس http://research.esfrums.ac.ir/general/homePage.action

 


٠٨:٢٨ - 1397/10/15    /    شماره : ٤٨٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٢٥خروج