اخبار > مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین در بین رتبه های برتر کشوری قرار گرفت.


  چاپ        ارسال به دوست

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین در بین رتبه های برتر کشوری قرار گرفت.

مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین در بین رتبه های برتر کشوری قرار گرفت.

به گزارش وب دا ، سرپرست اداره آمار  و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت و گو با خبرنگار وبدا از کسب رتبه ی خوب این اداره در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد.

سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه در راستای توسعه خدمات الکترونیک دولت از سال 93 تمامی پرونده های سلامت باید به صورت الکترونیکی تکمیل و اجرا می شدند گفت : در دانشکده علوم پزشکی اسفراین همزمان با سراسر کشور این طرح اجرا شد و بیماران مراجعه کننده به بیمارستان و مراکز بهداشتی دارای پرونده سلامت الکترونیکی شدند.

مهندس عماد علیزاده با بیان اینکه طبق ارزیابی های انجام شده توسط وزارت بهداشت این اداره در خصوص تکمیل و ارسال پرونده های سلامت ((سامانه سپاس)) عملکرد مطلوبی داشته است افزود : این اداره با تلاش همکاران هم اکنون در میان دانشگاه های علوم پزشکی رتبه چهارم کشوری را کسب کرده است.

وی هدف از اجرای این طرح را دسترسی آسان و سریع به پرونده های سلامت افراد از مناطق مختلف در کشور عنوان کرد.

 سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی اسفراین ضمن تشکر از  تلاش های خانم  فرشته عیدی نماینده سپاس (سامانه پرونده الکترونیک سلامت)، مهندس مرتضی آقایی مسئول انفورماتیک بیمارستان ومهندس مینا گل گلی کارشناس سامانه های برخط بیمارستان که موفق شدند در اجرای طرح پرونده های سلامت الکترونیک به خوبی عمل کنند ابراز امیدواری کرد در ارزیابی های آتی این اداره بتواند رتبه ی خود را ارتقا دهد.  


٠٧:٥٥ - 1397/09/10    /    شماره : ٤٧٣١    /    تعداد نمایش : ٥٢٣خروج